Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (42 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: content
sq: përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: Advanced search
sq: Kërkim i detajuar

en: type
sq: lloji

en: action
sq: aksioni

en: Update options
sq: Opsionet e përditësimit

en: Filter
sq: Filtri

en: Operation
sq: Veprimi

en: No items selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë element.

en: Refine
sq: Përcakto më me hollësi

en: Undo
sq: Anullo

en: Languages
sq: Gjuhët

en: any
sq: çfarëdo

en: Show only items where
sq: Shfaq vetëm elementët e llojit

en: Containing any of the words
sq: Përmban një nga fjalët

en: Containing the phrase
sq: Përmban frazën

en: Containing none of the words
sq: Nuk përmban asnjë nga këto fjalë

en: Only of the type(s)
sq: Vetëm i llojit(eve)

en: Content ranking
sq: Pikët e marra

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
sq: Numrat në vazhdim kontrollojnë çfarë pronësi duhet të plotësojë kërkimi në përmbajtje për të renditur rezultatet. Numrat më të lartë tregojnë influencë më të madhe, zero do të thotë që pronësia shpërfillet. Ndryshimi i numrave nuk kërkon rikrijimin e indeksit të kërkimit. Ndryshimet hyjnë menjëherë në fuqi.

en: Keyword relevance
sq: Rëndësia sipas fjalë kyçit

en: Recently posted
sq: Dërgimet e fundit

en: Create @name
sq: Krijo @name

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: The post could not be saved.
sq: E pamundur ruajtja e shkrimit.

en: The human-readable name %name is already taken.
sq: Emri i lexueshëm nga njerzit %name është përdorur njëherë.
