Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (31 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Name
ug: ئىسىم

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Close
ug: يېپىش

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: menu
ug: تىزىملىك

en: Refine
ug: تەپسىلاتى

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: Languages
ug: تىل

en: any
ug: ھەرقانداق

en: Show only items where
ug: پەقەت تۆۋەندىكى شەرتكە ئۇيغۇن مەزمۇنلارنى كۆرسىتىش:

en: Search index
ug: ئىزدەش

en: The post could not be saved.
ug: ماقالە ساقلانمىدى.

en: Search result
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Save content
ug: مەزمۇن ساقلاش

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
ug: مەزمۇن تۈرلىرىنى باشقۇرۇش، سۈكۈت ھالەت، باش بەتتە كۆرسىتىش، ئىنكاس تەڭشىگى.... قاتارلىقلار.
