Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (40 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Advanced search
az: Əlavə axtarış

en: action
az: hərəkət

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Site
az: Sayt

en: Inline
az: Xətdə

en: Close
az: Bağlı

en: menu
az: menyu

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: Languages
az: Dillər

en: Entity
az: Entiti

en: Containing any of the words
az: Tərkibində hər hansı bir söz var

en: Containing the phrase
az: İfadəsi olan

en: Containing none of the words
az: Sözlərin heç birini ehtiva etmir

en: Only of the type(s)
az: Yalnız növ(lər)dən

en: Content ranking
az: Məzmun sıralaması

en: Keyword relevance
az: Açar söz uyğunluğu

en: Create @name
az: @name yaradın

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: The post could not be saved.
az: Postu saxlamaq mümkün olmadı.

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
az: Yanlış maşın tərəfindən oxuna bilən ad. %invalid -dən başqa ad daxil edin.
