Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (61 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: content
be: змест

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Advanced search
be: Пашыраны пошук

en: type
be: тып

en: action
be: дзеянне

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: Site
be: Сайт

en: Inline
be: Убудаваны

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Operation
be: Аперацыя

en: menu
be: меню

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: Refine
be: Змяніць

en: Undo
be: Адмена

en: Languages
be: Мовы

en: Entity
be: Сутнасць

en: any
be: любы

en: Show only items where
be: Паказваць толькі элементы, дзе

en: Containing any of the words
be: Утрымлівае нейкае са словаў

en: Containing the phrase
be: Утрымлівае фразу

en: Containing none of the words
be: Ня ўтрымлівае аніводнае са словаў

en: Only of the type(s)
be: Толькі для тыпу(-аў)

en: Content ranking
be: Ранжыраванне матэрыялаў

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
be: Наступныя лічбы кантроля, якія уласцівы пошуку змесціва, дапамагаюць вываду вынікаў. Вялікія лічбы азначаюць больш уплыву, ноль азначае ўласціваць і ігнаруецца. Змена гэтых лічбаў, не абавязкова для індэксавання пошука. Змены будуць прымененыя адразу.

en: Keyword relevance
be: Рэлевантнасць ключавога слова

en: Recently posted
be: Нядаўна апублікаваныя

en: Create @name
be: Стварыць @name

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: The post could not be saved.
be: Пост не можа быць захаваны.

en: The human-readable name %name is already taken.
be: Лёгкачытальная імя %name ужо занята.

en: manage fields
be: кіраваць палямі

en: manage display
be: кіраваць адлюстраваннем

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
be: Непрыгоднае для счытвання машынай імя. Увядзіце імя, адрознае ад %invalid.

en: Delete selected content
be: Выдаліць выбранае змесціва

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
be[0]: Вы сапраўды жадаеце выдаліць гэты элемент?
be[1]: Вы сапраўды жадаеце выдаліць гэтыя элементы?

en: Search result
be: Вынік пошуку

en: Save content
be: Захаваць змесціва

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
be: Кіруйце тыпамі змесціва, уключаючы стан па змоўчанні, прасоўванне на галоўную старонку, наладкі каментароў і інш.

en: Add new %type
be: Дадаць новы %type

en: and where %property is %value
be: і дзе %property прымае значэнне %value

en: where %property is %value
be: дзе %property прымае значэнне %value

en: and where
be: і дзе
