Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (68 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: content
bo: ནང་དོན

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Advanced search
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་འཚོལ་བཤེར

en: type
bo: རིགས

en: action
bo: བྱ་འགུལ

en: Update options
bo: གདམ་ཚན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Display links
bo: སྦྲེལ་ཐག་མངོན་པ

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: menu
bo: འདེམས་བྱང

en: No items selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་ཚན་མེད།

en: Refine
bo: ལེགས་སྒྲིག

en: Undo
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: any
bo: གང་རུང

en: Show only items where
bo: གཤམ་གྱི་ཆ་རྐྱེན་དང་མཐུན་པའི་དོན་ཚན་ཁོ་ན་མངོན་པ།

en: Containing any of the words
bo: ཡི་གེ་འདི་དག་ནས་གང་རུང་ཞིག་ཡོད་པ

en: Containing the phrase
bo: ཚིག་འདི་ཡོད་པ

en: Containing none of the words
bo: ཡི་གེ་འདི་དག་ནས་གང་ཡང་མེད་པ

en: Only of the type(s)
bo: རིགས་འདི་དག་ཁོ་ན་ཡིན་པ

en: Content ranking
bo: ནང་དོན་གྱི་གོ་རིམ

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
bo: གཤམ་གྱི་གྲངས་ཀ་འདི་དག་གིས་འཚོལ་བཤེར་བྱས་པའི་འབྲས་བུ་དང་དེའི་རིམ་སྒྲིག་གི་གོ་རིམ་སོགས་ལ་ཤུགས་རྐྱེན་ཐེབས། གྲངས་ཀ་ཅི་ལྟར་ཆེ་ན་ཤུགས་རྐྱེན་དེ་ལྟར་ཆེ། བཟོ་བཅོས་བྱས་ཚེས་ནུས་ཐོན་ངེས་ལ། གསལ་བྱང་ཡང་བསྐྱར་གསར་བཟོ་བྱེད་མི་དགོས།

en: Keyword relevance
bo: གནད་ཚིག་གི་འབྲེལ་བ

en: Recently posted
bo: ཉེར་ཆར་སྤེལ་ཟིན་པ

en: Create @name
bo: @name་ཞིག་གསར་བཟོ་བྱེད་པ

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: This will override any other link you have set.
bo: འདིས་ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པའི་སྦྲེལ་ཐག་གཞན་བརྗེ་ངེས།

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ

en: The post could not be saved.
bo: གསར་སྤེལ་གྱི་ནང་དོན་ཉར་ཚགས་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Build mode
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: The human-readable name %name is already taken.
bo: མིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་%name་སྤྱད་ཟིན་པ།

en: manage fields
bo: གནས་ཁོངས་དོ་དམ

en: manage display
bo: འཆར་སྟངས་དོ་དམ

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་ལ་ཕན་ནུས་མེད། %invalid་མིན་པ་ཞིག་འཇུག་རོགས།

en: Delete selected content
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་དོན་སུབ་པ

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱིས་རྣམ་གྲངས་འདི་དག་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Edit own %type_name content
bo: རང་ཉེད་ཀྱི་ %type_name རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit any %type_name content
bo: %type_name གང་རུང་ཞིག་རྩོམ་སྒྲིག

en: Delete own %type_name content
bo: རང་ཉེད་ཀྱི་ %type_name སུབ་པ།

en: Delete any %type_name content
bo: %type_name གང་རུང་ཞིག་སུབ་པ།

en: Save content
bo: ནང་དོན་ཉར་ཚགས

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
bo: ནང་དོན་རིགས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ། འདིའི་ཁོངས་སུ་སྔར་ཡོད་ཀྱི་གནས་སྟངས་དང། དྲ་ཚིགས་མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར། དཔྱད་གཏམ་སྒྲིག་འགོད་སོགས་ཡོད།

en: Add new %type
bo: %type་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Output machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང་ཕྱིར་འདོན་པ

en: and where %property is %value
bo: མ་ཚད་%property་ནི་%value་ཡིན་པ

en: where %property is %value
bo: %property ་ནི་%value་ཡིན་པ

en: and where
bo: ད་དུང་
