Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (70 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: content
ca: contingut

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Advanced search
ca: Cerca avançada

en: type
ca: tipus

en: action
ca: acció

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Display links
ca: Mostra els enllaços

en: Site
ca: Lloc

en: Inline
ca: En línia

en: Filter
ca: Filtra

en: Close
ca: Tanca

en: Operation
ca: Operació

en: menu
ca: menú

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: Refine
ca: Refina

en: Undo
ca: Desfés

en: Languages
ca: Llengües

en: Entity
ca: Entitat

en: any
ca: qualsevol

en: Show only items where
ca: Veure només els elements on

en: Containing any of the words
ca: Que contingui qualsevol de les paraules

en: Containing the phrase
ca: Que contingui la frase

en: Containing none of the words
ca: Que no contingui les paraules

en: Only of the type(s)
ca: Només del/dels tipus

en: Content ranking
ca: Rànquing de contingut

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
ca: Els següents nombres controlen a quines propietats la cerca de contingut afavoriria quan ordena els resultats. Els nombres més alts indiquen una major influència, zero indica que la propietat és ignorada. Canviant aquests nombres no requereix refer l'índex de cerca. Els canvis tenen efecte immediat.

en: Keyword relevance
ca: Rellevància de la paraula clau

en: Recently posted
ca: Articles recents

en: Create @name
ca: Crea @name

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: This will override any other link you have set.
ca: Això sobreescriu qualsevol altre enllaç que hàgiu definit.

en: Search index
ca: Índex de la cerca

en: The post could not be saved.
ca: No s'ha pogut desar l'enviament.

en: The human-readable name %name is already taken.
ca: El nom llegible-pels-humans %name ja està utilitzat.

en: manage fields
ca: gestiona els camps

en: manage display
ca: gestiona la presentació

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ca: Nom llegible-per-la-màquina no vàlid. Introduïu un nom diferent de %invalid.

en: Delete selected content
ca: Suprimeix el contingut seleccionat

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ca[0]: Esteu segur de voler suprimir aquest element?
ca[1]: Esteu segur de voler suprimir aquests elements?

en: Search result
ca: Resultat de la cerca

en: Edit own %type_name content
ca: Edita contingut propi de %type_name

en: Edit any %type_name content
ca: Edita qualsevol contingut de %type_name

en: Delete own %type_name content
ca: Suprimeix contingut propi de %type_name

en: Delete any %type_name content
ca: Suprimeix qualsevol contingut de %type_name

en: Save content
ca: Desa el contingut

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
ca: Gestioneu els tipus de contingut, incloent l'estat predeterminat, la promoció a la portada, els paràmetres dels comentaris, etc.

en: Group type
ca: Tipus d'agrupament

en: Add new %type
ca: Afegeix un nou %type

en: Use absolute link (begins with "http://")
ca: Utilitza un enllaç absolut (comença per "http://")

en: Output machine name
ca: Ensenya el nom màquina

en: and where %property is %value
ca: i on %property és %value

en: where %property is %value
ca: on %property és %value

en: and where
ca: i on
