Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (46 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: content
eo: enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Advanced search
eo: Speciala serĉo

en: type
eo: tipo

en: action
eo: ago

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn

en: Inline
eo: en linio

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Operation
eo: Operacio

en: menu
eo: menuo

en: No items selected.
eo: Neniu ero elektita.

en: Refine
eo: Rafinu

en: Undo
eo: Malfaru

en: Languages
eo: Lingvoj

en: any
eo: iu ajn

en: Show only items where
eo: Montru nur erojn kie

en: Containing any of the words
eo: Enhavante iu el la vortoj

en: Containing the phrase
eo: Enhavante la frazon

en: Containing none of the words
eo: Enhavante neniujn el la vortoj

en: Only of the type(s)
eo: Nur el la tipo(j)

en: Content ranking
eo: Enhava rango

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
eo: La jenaj numeroj regas kiujn erojn la enhavserĉo devus favori kiam ĝi ordigas la rezultojn. Pli altaj numeroj signifas pli da influo, nulo signifas ke la ero estas ignorata. Oni ne devas rekonstrui la serĉan indekson post kiam oni ŝanĝas la numerojn. Ŝanĝoj efektiviĝas tuj.

en: Keyword relevance
eo: Ŝlosilvorta graveco

en: Recently posted
eo: Laste afiŝite

en: Create @name
eo: Verku @name

en: The post could not be saved.
eo: La afiŝo ne povis esti konservita.

en: The human-readable name %name is already taken.
eo: La homlegebla nomo %name jam estas okupita.

en: manage fields
eo: agordu kampojn

en: manage display
eo: agordu vidigilon
