Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (51 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: content
eu: edukia

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: Advanced search
eu: Bilaketa aurreratua

en: type
eu: mota

en: action
eu: ekintza

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: Site
eu: Gunea

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Close
eu: Itxi

en: Operation
eu: Eragiketa

en: menu
eu: menua

en: No items selected.
eu: Ez da elementurik hautatu.

en: Refine
eu: Findu

en: Undo
eu: Desegin

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Entity
eu: Entitatea

en: any
eu: edozein

en: Show only items where
eu: Erakutsi soilik elementuak non

en: Containing any of the words
eu: Hauetako edozein hitz daukana

en: Containing the phrase
eu: Esaldia daukana

en: Containing none of the words
eu: Hauetako hitzik ez daukana

en: Only of the type(s)
eu: Mota hauetakoa bakarrik

en: Create @name
eu: Sortu @name

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Search index
eu: Bilaketa indizea

en: The post could not be saved.
eu: Sarrera ezin izan da gorde.

en: manage fields
eu: eremuak kudeatu

en: manage display
eu: aurkezpena kudeatu

en: Delete selected content
eu: Ezabatu hautatutako edukia

en: Save content
eu: Eduki gorde

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
eu: Eduki motak kudeatu, lehenetsitako egoera, atariko orrian agertzea, komentarioak ezarpenak, e.a. erabakiz.

en: Add new %type
eu: Gehitu %type berria
