Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (79 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: content
hu: tartalom

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: View
hu: Megtekintés

en: Path
hu: Útvonal

en: ID
hu: Azonosító

en: Advanced search
hu: Részletes keresés

en: type
hu: típus

en: action
hu: művelet

en: Update options
hu: Frissítési lehetőségek

en: Display links
hu: Hivatkozások megjelenítése

en: Site
hu: Webhely

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Filter
hu: Szűrő

en: Close
hu: Bezár

en: Operation
hu: Művelet

en: menu
hu: menü

en: No items selected.
hu: Nincs elem kiválasztva.

en: Refine
hu: Finomítás

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Entity
hu: Entitás

en: any
hu: tetszőleges

en: Show only items where
hu: Csak azon elemek mutatása, ahol

en: Containing any of the words
hu: Tartalmazza ezen szavak bármelyikét

en: Containing the phrase
hu: Tartalmazza pontosan ezt a kifejezést

en: Containing none of the words
hu: Ne tartalmazza ezeket a szavakat

en: Only of the type(s)
hu: Csak az ilyen tartalmakban

en: Content ranking
hu: Rangsorolás

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
hu: A következő számok határozzák meg, hogy milyen szempontok alapján rendezi a találatokat sorba a kereső. Nagyobb szám nagyobb befolyást jelent, nulla esetén a szempont figyelmen kívül lesz hagyva. A számok változtatása nem teszi szükségessé a keresési index újraépítését, így a módosítások azonnal érvényre lépnek.

en: Keyword relevance
hu: Találati pontosság

en: Recently posted
hu: Közzététel frissessége

en: Create @name
hu: @name beküldése

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Micro
hu: Mikro

en: This will override any other link you have set.
hu: Ez felülír bármilyen beállított hivatkozást.

en: Search index
hu: Keresési index

en: The post could not be saved.
hu: A tartalom nem menthető el.

en: Build mode
hu: Építési mód

en: The human-readable name %name is already taken.
hu: Ez az emberek számára olvasható név (%name) már foglalt.

en: manage fields
hu: mezők kezelése

en: manage display
hu: megjelenés beállítása

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
hu: %invalid érvénytelen programok által használt név.

en: Delete selected content
hu: Megjelölt tartalmak törlése

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
hu[0]: Biztosan törölhető ez az elem?
hu[1]: Biztosan törölhetőek ezek az elemek?

en: Search result
hu: Keresés eredménye

en: Edit own %type_name content
hu: Saját %type_name tartalmak szerkesztése

en: Edit any %type_name content
hu: Bármely %type_name tartalom szerkesztése

en: Delete own %type_name content
hu: Saját %type_name tartalmak törlése

en: Delete any %type_name content
hu: Bármely %type_name tartalom törlése

en: Save content
hu: Tartalom mentése

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
hu: Tartalom típusok kezelése, beleértve az alapértelmezés szerinti állapotot, a címlapra kerülést, a hozzászólási beállításokat, stb.

en: Group type
hu: Csoporttípus

en: Add new %type
hu: Új %type hozzáadása

en: Use absolute link (begins with "http://")
hu: Abszolút hivakozás használata (kezdete „http://”)

en: Output machine name
hu: Kimeneti, programok által használt név

en: If you want to use this as in "output this field as link" in "link path", you have to enabled this option.
hu: Ha ezt úgy kell használni, mint „hivatkozásként jelenítse meg ezt a mezőt” a „hivatkozásútvonalban”, akkor engedélyezni kell ezt a lehetőséget.

en: and where %property is %value
hu: és ahol %property értéke %value

en: where %property is %value
hu: ahol %property értéke %value

en: and where
hu: és hol

en: Group visibility
hu: Csoport láthatósága

en: Group content visibility
hu: Csoport tartalmának láthatósága

en: Group content
hu: Csoport tartalom

en: Group content type
hu: Csoport-tartalomtípus

en: Page view
hu: Oldalnézet
