Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: content
hy: պարունակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Advanced search
hy: Ընդլայնված որոնում

en: type
hy: տեսակ

en: action
hy: գործողություն

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: The post could not be saved.
hy: Գրառումը չի կարող հիշվել։

en: @label
hy: @label (@column)

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
hy: Անվավեր մեքենայաընթեռնելի անվանումը: Մուտքագրեք անունը բացառությամբ  %invalid  %invalid:
