Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (56 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: content
jv: kontén

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: Advanced search
jv: Golékan mahir

en: type
jv: tipe

en: action
jv: aksi

en: Update options
jv: Opsi paling anyar

en: Display links
jv: Tudhuhna pranala

en: Filter
jv: Saring

en: Operation
jv: Operasi

en: No items selected.
jv: Ora ānā item kapilih.

en: Refine
jv: Alusana

en: Undo
jv: Baléknā

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: any
jv: sembarang

en: Show only items where
jv: Tampilna item iki yén

en: Containing any of the words
jv: Isiné sembarang tembung

en: Containing the phrase
jv: Isiné wāndā

en: Containing none of the words
jv: Ora ānā isiné tetembungan

en: Only of the type(s)
jv: Namung jinising

en: Content ranking
jv: Peringkat kontèn

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
jv: Wilangan iki kanggo ngatur prioritas kasil panggolèkan sing arep ditampilaké miturut urutan sing disenengi. Tambah gedhé angkané tambah mengaruhi, angka nol berarti dilirwaké. Ngowahi angka iki ora perlu mbangun ulang indeks. Owahan iki langsung ditrapaké.

en: Keyword relevance
jv: Gumantung tembung kunci

en: Recently posted
jv: Sering dikirim

en: Create @name
jv: Gawé @name

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: The post could not be saved.
jv: Kiriman ora biosa disimpen.

en: The human-readable name %name is already taken.
jv: Jeneng kewaca manungsa %name uwis dijupuk.

en: manage fields
jv: Natani field

en: manage display
jv: nata tampilan

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
jv: Jeneng kewaca-mesin ora sah. Leboknā jeneng liya seliyané %invalid.

en: Delete selected content
jv: Busak kontén sing kepilih

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
jv[0]: Sampéyan arep mbusak item iki?
jv[1]: Sampéyan arep mbusak item-item iki?

en: Search result
jv: Kasil panggolékan

en: Save content
jv: Simpen konten

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
jv: Natani tipe konten, kalebu status gawan, promosi nang kaca ngarep, setélan komèntar, lsp.

en: Add new %type
jv: Nambah %type anyar

en: and where %property is %value
jv: lan nalika %property padha karo %value

en: where %property is %value
jv: nalika %property padha karo %value

en: and where
jv: lan nalika
