Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: content
ka: კონტენტი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Update
ka: განახლება

en: Path
ka: გზა

en: type
ka: ტიპი

en: action
ka: ოპერაცია

en: Display links
ka: ბმულების ჩვენება

en: Site
ka: საიტი

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Filter
ka: ფილტრი

en: menu
ka: მენიუ

en: Languages
ka: ენები

en: any
ka: ნებისმიერი
