Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (60 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: content
lt: turinys

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: type
lt: tipas

en: action
lt: veiksmas

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: Site
lt: Svetainė

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Operation
lt: Veiksmai

en: menu
lt: meniu

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Languages
lt: Kalbos

en: Entity
lt: Esybė

en: any
lt: visi

en: Show only items where
lt: Rodyti tik elementus kur

en: Containing any of the words
lt: Su bet kokiais žodžiais

en: Containing the phrase
lt: Su fraze

en: Containing none of the words
lt: Be šių žodžių

en: Only of the type(s)
lt: Tik tipams

en: Content ranking
lt: Turinio reitingavimas

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
lt: Žemiau pateikti skaičiai valdo kokiu svarbumu pateikiamos paieškos reikšmės. Aukštesnis skaičius rodo didesnę įtaką, o nulis reiškia, kad reikšmė ignoruojama. Šių skaičių pakeitimas nereikalauja atnaujinti paieškos indekso. Pakeitimai įsigali iškarto.

en: Keyword relevance
lt: Raktažodžių svarbumas

en: Recently posted
lt: Naujausi įrašai

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: The post could not be saved.
lt: Įrašas negali būti išsaugotas

en: The human-readable name %name is already taken.
lt: Žmonėms suprantamas pavadinimas %type jau užimtas.

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: manage display
lt: laukelių atvaizdavimas

en: Delete selected content
lt: Pašalinti pasirinktą turinį

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lt[0]: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?

en: Search result
lt: Paieškos rezultatas

en: Save content
lt: Išsaugoti turinį

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
lt: Valdyti turinio tipus, įskaitant numatytąsias reikšmes, iškėlimą į pirmą puslapį, komentarų nuostatas ir pan.

en: and where %property is %value
lt: ir čia %property yra %value

en: where %property is %value
lt: čia %property yra %value

en: and where
lt: ir čia
