Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Advanced search
my: အဆင့်မြင့် ရှာဖွေခြင်း

en: action
my: လုပ်ဆောင်ချက်

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Undo
my: မပြုလုပ်တော့

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Search result
my: ရှာဖွေမှုရလာဒ်

en: Group type
my: အုပ်စုအမျိုးအစား

en: Add new %type
my: %type အသစ်ထည့်ရန်
