Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: ID
ne: परिचय

en: Advanced search
ne: उन्नत खोजी

en: type
ne: प्रकार

en: action
ne: कार्य

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Filter
ne: फिल्टर

en: menu
ne: आज्ञावली

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Keyword relevance
ne: सूचक शब्द

en: Recently posted
ne: भर्खरै प्रकाशित
