Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (65 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: content
oc: contengut

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: view
oc: veire

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: View
oc: Veire

en: Path
oc: Camin

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Advanced search
oc: Recèrca avançada

en: type
oc: tipe

en: action
oc: accion

en: Update options
oc: Metre a jorn las opcions

en: Display links
oc: Afichar los ligams

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Filter
oc: Filtrar

en: Close
oc: Tampar

en: Operation
oc: Operacion

en: menu
oc: menú

en: No items selected.
oc: Cap d'element pas seleccionat.

en: Refine
oc: Afinar

en: Undo
oc: Anullar

en: Languages
oc: Lengas

en: Entity
oc: Entitat

en: any
oc: totes

en: Show only items where
oc: Far veire solament los elements pels quals

en: Containing any of the words
oc: Que conten al mens un dels mots

en: Containing the phrase
oc: Que conten la frasa

en: Containing none of the words
oc: Que conten pas cap dels mots

en: Only of the type(s)
oc: Solament del o dels tipes

en: Content ranking
oc: Avaloracion del contengut

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
oc: Los paramètres seguents permeton d'afavorir d'unas proprietats puslèu que d'autras al moment de la triada dels resultats de recèrca. Un nombre mai elevat significa que la proprietat aurà mai d'influéncia, zèro significa que la proprietat serà ignorada. Cambiar aqueles paramètres obliga pas a recrear l'indèx  : los cambiaments prenon efièch immediatament.

en: Keyword relevance
oc: Pertinéncia dels mots claus

en: Recently posted
oc: Postat recentament

en: Create @name
oc: Crear @name

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: This will override any other link you have set.
oc: Aquò suplantara tot autre ligam que avètz défini.

en: Search index
oc: Indèx de recèrca

en: The post could not be saved.
oc: Lo contengut a pas pogut èsser enregistrat.

en: Build mode
oc: Mòde de construction

en: The human-readable name %name is already taken.
oc: Lo nom afichat « %name » es ja utilizat.

en: manage fields
oc: gerir los camps

en: manage display
oc: gerir l'afichatge

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
oc: Nom legible-per-la-maquina invalid. Picatz un nom diferent a %invalid.

en: Delete selected content
oc: Suprimir lo contengut seleccionar

en: Search result
oc: Resultat de la recèrca

en: Save content
oc: Enregistrar un contengut

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
oc: Gerir los tipes de contengut, en incluissent las valors per defaut, la promocion en pagina d'acuèlh, los paramètres dels comentaris, etc.

en: Add new %type
oc: Apondètz un nou %type

en: Use absolute link (begins with "http://")
oc: Utilizar un ligam absolut (començant per "http://")

en: Output machine name
oc: Afichar lo nom sistèma

en: and where %property is %value
oc: e ont %property es %value

en: where %property is %value
oc: on %property es %value

en: and where
oc: e ont
