Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (14 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Path
or: ପଥ

en: action
or: କାର୍ଯ୍ଯ

en: Update options
or: ଅଦ୍ୟତନ ଚୟନ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ
