Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (79 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: content
pl: zawartość

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: view
pl: przeglądaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: Advanced search
pl: Zaawansowane wyszukiwanie

en: type
pl: typ

en: action
pl: akcja

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: Display links
pl: Wyświetlaj odnośniki

en: Site
pl: Witryna

en: Inline
pl: Przed polem

en: Filter
pl: Filtr

en: Close
pl: Zamknij

en: Operation
pl: Czynność

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnych elementów.

en: Refine
pl: Uwzględnij

en: Undo
pl: Cofnij

en: Languages
pl: Języki

en: Entity
pl: Encja

en: any
pl: dowolny

en: Show only items where
pl: Pokaż tylko te elementy, których

en: Containing any of the words
pl: Zawiera którekolwiek ze słów

en: Containing the phrase
pl: Zawiera wyrażenie

en: Containing none of the words
pl: Nie zawiera żadnego ze słów

en: Only of the type(s)
pl: Tylko wpisy typu

en: Content ranking
pl: Priorytety wyszukiwania treści

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
pl: Poniższe liczby określają priorytet własności podczas ustalania kolejności wyświetlania wyników wyszukiwania. Wyższa liczba oznacza większy priorytet, a zero, że własność jest ignorowana. Zmiana poniższych wartości nie pociagą za sobą konieczności przebudowania indeksu wyszukiwania, a jej efekty są natychmiastowe.

en: Keyword relevance
pl: Trafność wyszukiwania

en: Recently posted
pl: Niedawno dodane

en: Create @name
pl: Utwórz @name

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Micro
pl: Mikro

en: This will override any other link you have set.
pl: Zastąpi jakikolwiek inny odnośnik ustawiony dla tego pola.

en: Search index
pl: Indeks wyszukiwania

en: The post could not be saved.
pl: Zachowanie wpisu było niemożliwe.

en: Build mode
pl: Tryb wyświetlania/budowania

en: The human-readable name %name is already taken.
pl: Nazwa %name jest już wykorzystywana.

en: manage fields
pl: zarządzaj polami

en: manage display
pl: zarządzaj wyświetlaniem

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
pl: Niepoprawna nazwa wewnętrzna. Wprowadź nazwę inną niż %invalid.

en: Delete selected content
pl: Usuń wybrane treści

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
pl[0]: Czy na pewno chcesz usunąć ten element?
pl[1]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?
pl[2]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?

en: Search result
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Edit own %type_name content
pl: Edycja własnych wpisów typu %type_name

en: Edit any %type_name content
pl: Edycja dowolnej treści typu %type_name

en: Delete own %type_name content
pl: Usuwanie swoich wpisów typu %type_name

en: Delete any %type_name content
pl: Usuwanie wszystkich wpisów typu %type_name

en: Save content
pl: Zapisz zawartość

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
pl: Zarządzanie rodzajami zawartości, jak również ich domyślnym statusem, umieszczeniem na stronie głównej, ustawieniami komentowania itp.

en: Group type
pl: Typ grupy

en: Add new %type
pl: Dodaj nowy %type

en: Use absolute link (begins with "http://")
pl: Używaj odnośników bezwzględnych (zaczynają się od "http://")

en: Output machine name
pl: Wyjściowy identyfikator systemowy

en: If you want to use this as in "output this field as link" in "link path", you have to enabled this option.
pl: Zaznacz tę opcję jeśli chcesz używać zawartości tego pola jako ścieżki.

en: and where %property is %value
pl: i gdzie %property jest %value

en: where %property is %value
pl: gdzie %property jest %value

en: and where
pl: i gdzie

en: Group visibility
pl: Widoczność grupy

en: Specify how Group should treat content of this type. Content may behave as a group, as group content, or may not participate in Group at all.
pl: Określ, jak Grupa powinna traktować zawartości tego typu. Zawartość może zachowywać się jak grupa, lub jako zawartość grupy lub wcale nie brać w niej udziału.

en: Not a group type
pl: Nie jest typem grupy

en: Group content
pl: Grupowa zawartość

en: Not a group content type
pl: Nie jest typem zawartości grupy

en: Group content type
pl: Typ zawartości grupy

en: Page view
pl: Widok strony
