Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (60 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: content
sk: obsah

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Advanced search
sk: Pokročilé vyhľadávanie

en: type
sk: typ

en: action
sk: akcia

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: Display links
sk: Zobraziť linky

en: Site
sk: Stránka

en: Inline
sk: V riadku

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Operation
sk: Operácia

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: Refine
sk: Obmedziť

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Languages
sk: Jazyky

en: Entity
sk: Entita

en: any
sk: ľubovoľne

en: Show only items where
sk: Zobraziť iba položky kde

en: Containing any of the words
sk: Obsahuje niektoré zo slov

en: Containing the phrase
sk: Obsahuje frázu

en: Containing none of the words
sk: Neobsahuje tieto slová

en: Only of the type(s)
sk: Len typu

en: Content ranking
sk: Hodnotenie obsahu

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
sk: Nasledujúce čísla určujú, ktoré vlastnosti by malo zohľadniť vyhľadávanie obsahu pri radení výsledkov. Čím vyššie číslo, tým vyšší vplyv. Nula znamená, že sa vlastnosť ignoruje. Zmena týchto hodnôt nevyžaduje prestavenie indexov. Zmeny sa prejavia ihneď.

en: Keyword relevance
sk: Relevancia kľúčových slov

en: Recently posted
sk: Pridané nedávno

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Micro
sk: Mikro

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: The post could not be saved.
sk: Príspevok nemôže byť uložený.

en: The human-readable name %name is already taken.
sk: Meno %name je už použité.

en: manage fields
sk: spravovať polia

en: manage display
sk: spravovať zobrazenie

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
sk: Neplatné strojovo čitateľné meno. Zadajte iné meno ako %invalid.

en: Delete selected content
sk: Odstrániť zvolený obsah

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
sk[0]: Naozaj chcete odstrániť túto položku?
sk[1]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?
sk[2]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?

en: Search result
sk: Výsledok vyhľadávania

en: Save content
sk: Uložiť obsah

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
sk: Spravovať typy obsahu, vrátane predvoleného stavu, zobrazenia na titulnej stránke, nastavení komentárov, atď.

en: Add new %type
sk: Pridať nový %type

en: and where %property is %value
sk: a kde %property je %value

en: where %property is %value
sk: kde %property je %value

en: and where
sk: a kde
