Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Languages
sr: Језици

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
sr: Следећи бројеви контролишу које атрибуте претрага садржаја треба да узме у обзир при сортирању резултата. Већи бројеви утичу више, нула значи да се атрибут игнорише. Мењање ових бројева не захтева поновну изградњу индекса претраге. Промене одмах ступају на снагу.
