Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (74 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: content
tr: içerik

en: Group
tr: Grup

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: view
tr: görüntüle

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Update
tr: Güncelle

en: View
tr: Görüntüle

en: Path
tr: Yol

en: Advanced search
tr: Gelişmiş arama

en: type
tr: tür

en: action
tr: eylem

en: Update options
tr: Güncelleme seçenekleri

en: Display links
tr: Bağlantıları göster

en: Inline
tr: Satır içi

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Close
tr: Kapat

en: Operation
tr: İşlem

en: menu
tr: menü

en: No items selected.
tr: Seçili öğe yok.

en: Refine
tr: Yeniden ayarla

en: Undo
tr: Geri al

en: Languages
tr: Diller

en: Entity
tr: Nesne

en: any
tr: herhangi biri

en: Show only items where
tr: Öyle öğeleri göster ki

en: Containing any of the words
tr: Bu kelimelerden herhangi birini içeren

en: Containing the phrase
tr: Bu ibareyi içeren

en: Containing none of the words
tr: Bu kelimelerin hiçbirini içermeyen

en: Only of the type(s)
tr: Sadece bu türün/türlerin

en: Content ranking
tr: İçerik derecelendirmesi

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
tr: Aşağıdaki sayılar, içerik aramasında hangi özelliklerin sonuçların sıralamasında ne kadar etkisi olacağını kontrol eder. Yüksek sayılar daha büyük etkiyi, sıfır ise gözardı edilmeyi belirtir. Bu sayıları değiştirmek, yeniden arama dizini oluşturulmasını gerektirmez. Değişiklikler hemen etkili olacaktır.

en: Keyword relevance
tr: Anahtar sözcük uygunluğu

en: Recently posted
tr: Yakın zamanda gönderilmiş olmak

en: Create @name
tr: @name oluştur

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: This will override any other link you have set.
tr: Bu, ayarladığınız diğer tüm bağlantıları geçersiz kılacaktır.

en: Search index
tr: Dizinde ara

en: The post could not be saved.
tr: Gönderi kaydedilemedi.

en: The human-readable name %name is already taken.
tr: İnsanın okuyacağı %name ismi önceden alınmış.

en: manage fields
tr: alanları yönet

en: manage display
tr: görüntüyü yönet

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
tr: Geçersiz makina ismi. %invalid dışında bir isim giriniz.

en: Delete selected content
tr: Seçilen içeriği sil

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
tr[0]: Bu öğeyi/öğeleri silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Search result
tr: Arama sonucu

en: Edit own %type_name content
tr: Kendi %type_name içeriğini düzenle

en: Edit any %type_name content
tr: Herhangi %type_name içeriğini düzenle

en: Delete own %type_name content
tr: Kendi %type_name içeriğini sil

en: Delete any %type_name content
tr: Herhangi %type_name içeriğini sil

en: Save content
tr: İçeriği kaydet

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
tr: Ön tanımlı durumu, ön sayfa tanıtım, yorum ayarları, vb dahil olmak üzere içerik türlerini yönet.

en: Group type
tr: Grup türü

en: Add new %type
tr: Yeni %type ekle

en: Use absolute link (begins with "http://")
tr: Mutlak bağlantı kullan ("http://" ile başlar)

en: Output machine name
tr: Çıktı makine adı

en: and where %property is %value
tr: ve ayrıca %property = %value

en: where %property is %value
tr: %property değeri %value olan

en: and where
tr: ve ayrıca

en: Add Group access field to group types.
tr: Grup türlerine grup erişim alanı ekle.

en: Group content visibility
tr: Grup içerik görünürlüğü

en: Not a group type
tr: Bu bir grup türü değil

en: Group content
tr: Grup içeriği

en: Page view
tr: Sayfa görünümü
