Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (80 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: content
uk: матеріал

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: view
uk: переглянути

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновити

en: View
uk: Перегляд

en: Path
uk: Шлях

en: Advanced search
uk: Розширений пошук

en: type
uk: тип

en: action
uk: дія

en: Update options
uk: Опції оновлення

en: Display links
uk: Відображати посилання

en: Site
uk: Сайт

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Filter
uk: Фільтр

en: Close
uk: Закрити

en: Operation
uk: Дія

en: menu
uk: меню

en: No items selected.
uk: Жодних позицій не вибрано.

en: Refine
uk: Відібрати

en: Undo
uk: Скасувати

en: Languages
uk: Мови

en: Entity
uk: Сутність

en: any
uk: будь-який

en: Show only items where
uk: Відображати лише позиції, де

en: Containing any of the words
uk: Містить одне із слів

en: Containing the phrase
uk: Містить фразу

en: Containing none of the words
uk: Не містить жодного із слів

en: Only of the type(s)
uk: Лише для типів

en: Content ranking
uk: Ранжування матеріалів

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
uk: Наступні номери керують, якими властивостями матеріалу пошук повинен переважати, коли видавати результати.Вищі значення надають більшої вагомості, нуль - ігнорування. Зміна цих значень не вимагає перебудови пошукового індексу. Зміни вступають в силу одразу.

en: Keyword relevance
uk: Релевантність ключового слова

en: Recently posted
uk: Нещодавно опубліковані

en: Create @name
uk: @name: створити

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Micro
uk: Мікро

en: This will override any other link you have set.
uk: Це перевизначить будь-яке інше встановлене посилання.

en: Search index
uk: Пошуковий індекс

en: The post could not be saved.
uk: Не вдалося зберегти публікацію.

en: Build mode
uk: Режим створення

en: The human-readable name %name is already taken.
uk: Людино-читабельна назва %name вже зайнята.

en: manage fields
uk: керувати полями

en: manage display
uk: керувати відображенням

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
uk: Неприпустима машино-читабельна назва. Введіть назву, що відрізняється від %invalid.

en: Delete selected content
uk: Видалити позначений матеріал

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
uk[0]: Ви дійсно бажаєте видалити цю позицію?
uk[1]: Ви дійсно бажаєте видалити ці позиції?
uk[2]: Ви дійсно бажаєте видалити ці позиції?

en: Search result
uk: Результат пошуку

en: Edit own %type_name content
uk: Редагування власного матеріалу %type_name

en: Edit any %type_name content
uk: Змінити будь-який %type_name матеріал

en: Delete own %type_name content
uk: Видалення власного матеріалу %type_name

en: Delete any %type_name content
uk: Видалити всі матеріали %type_name

en: Save content
uk: Зберегти матеріал

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
uk: Керування типами матеріалу включно з початковим станом, винесенням на головну сторінку, налаштування коментарів тощо.

en: Group type
uk: Тип групи

en: Add new %type
uk: Додати новий %type

en: Use absolute link (begins with "http://")
uk: Використовувати абсолютне посилання (починається з "http://")

en: Output machine name
uk: Виведення машинної назви

en: and where %property is %value
uk: а також %property - %value

en: where %property is %value
uk: де %property - %value

en: and where
uk: а також

en: Group visibility
uk: Видимість групи

en: Group content visibility
uk: Видимість вмісту групи

en: Specify how Group should treat content of this type. Content may behave as a group, as group content, or may not participate in Group at all.
uk: Вкажіть, як Група повинна відноситься до цього типу вмісту. Вміст може бути як групою, так і вмістом групи або може зовсім не стосуватися до групи.

en: Not a group type
uk: Не є типом групи

en: Group content
uk: Вміст групи

en: Not a group content type
uk: Не є типом вмісту групи

en: Group content type
uk: Є типом вмісту групи

en: Page view
uk: Вигляд сторінки
