Microblog (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: content
ar: المحتوى

en: Replies
ar: الردود

en: view
ar: عرض

en: RSS - blogs
ar: تلقيمات - المدونات

en: Please wait...
ar: يرجى الانتظار...

en: RSS - !title
ar: تلقيمات - !title

en: @type: updated %title.
ar: @type: تم تحديث %title.

en: @type: added %title.
ar: @type: تمت إضافة %title.

en: @type %title has been created.
ar: تم إنشاء ال@type‏ %title.

en: @type %title has been updated.
ar: تم تحديث ال@type‏ %title.

en: The post could not be saved.
ar: تعذر حفظ الموضوع.
