Microblog (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: content
ast: conteníu

en: Replies
ast: Rempuestes

en: view
ast: vista

en: RSS - blogs
ast: RSS - blogues
