Microblog (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Home
bs: Početna

en: content
bs: sadržaj

en: Replies
bs: Odgovori

en: @type: updated %title.
bs: @type: osvježen %title.

en: @type: added %title.
bs: @type: dodat %title.

en: @type %title has been created.
bs: @type %title je kreiran.

en: @type %title has been updated.
bs: @type %title je osvježen.

en: The post could not be saved.
bs: Članak nije mogao biti sačuvan.
