Microblog (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: content
et: sisu

en: Replies
et: Vastused

en: view
et: näita

en: RSS - blogs
et: RSS - ajaveebid

en: Please wait...
et: Palun oota...

en: Timeline
et: Ajajoon

en: @type: updated %title.
et: @type: %title uuendatud.

en: @type: added %title.
et: @type: %title lisatud.

en: @type %title has been created.
et: @type %title on loodud.

en: @type %title has been updated.
et: @type %title on uuendatud.

en: The post could not be saved.
et: Postitust ei saanud salvestada.
