Microblog (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Home
eu: Azala

en: content
eu: edukia

en: Replies
eu: Erantzunak

en: view
eu: ikusi

en: RSS - blogs
eu: RSS - blogak

en: Please wait...
eu: Itxaron mesedez...

en: @type: updated %title.
eu: @type: %title eguneratuta.

en: @type: added %title.
eu: @type: %title gehituta.

en: @type %title has been created.
eu: %title @type sortua izan da.

en: @type %title has been updated.
eu: %title @type eguneratua izan da.

en: The post could not be saved.
eu: Sarrera ezin izan da gorde.
