Microblog (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: content
hu: tartalom

en: Replies
hu: Válaszok

en: view
hu: megtekintés

en: RSS - blogs
hu: RSS – blogok

en: Please wait...
hu: Kis türelmet…

en: Timeline
hu: Idővonal

en: @type: updated %title.
hu: @type: %title frissítve lett.

en: @type: added %title.
hu: @type: %title hozzáadva.

en: @type %title has been created.
hu: %title @type létrejött.

en: @type %title has been updated.
hu: %title @type frissítve lett.

en: The post could not be saved.
hu: A tartalom nem menthető el.

en: Following
hu: Követés

en: Followers
hu: Követők

en: What are you doing?
hu: Mit csinálsz?
