Microblog (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: content
ja: コンテンツ

en: Replies
ja: 返信

en: view
ja: ビュー

en: RSS - blogs
ja: RSS - ブログ

en: Please wait...
ja: しばらくお待ちください...

en: @type: updated %title.
ja: @type: %titleが更新されました。

en: @type: added %title.
ja: @type: %titleが追加されました。

en: @type %title has been created.
ja: @type %title が作成されました。

en: @type %title has been updated.
ja: @type %title が更新されました。

en: The post could not be saved.
ja: 投稿が保存できませんでした。

en: Followers
ja: フォロワー
