Microblog (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: content
jv: kontén

en: Replies
jv: Balesan

en: view
jv: tampilan

en: Please wait...
jv: Mangga dipun tunggu...

en: @type: updated %title.
jv: @type: diubah %title.

en: @type: added %title.
jv: f@type: dirambah %title.

en: @type %title has been created.
jv: @type %title uwis digawé .

en: @type %title has been updated.
jv: @type %title uwis dianyari.

en: The post could not be saved.
jv: Kiriman ora biosa disimpen.
