Microblog (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: content
ka: კონტენტი

en: Replies
ka: გამოხმაურებები

en: view
ka: ნახვა

en: Please wait...
ka: გთხოვთ დაიცადოთ...

en: @type: updated %title.
ka: @type: განახლებულია %title.

en: @type: added %title.
ka: @type: დამატებულია %title.
