Microblog (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: content
mn: агуулга

en: Replies
mn: Хариултууд

en: view
mn: харах

en: RSS - blogs
mn: RSS - блогууд
