Microblog (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: Home
no: Hjem

en: content
no: innhold

en: Replies
no: Svar

en: view
no: vis

en: RSS - blogs
no: RSS - blogger

en: Please wait...
no: Vent litt...

en: @type: updated %title.
no: @type: %title er oppdatert.

en: @type: added %title.
no: @type: %title er opprettet.

en: @type %title has been created.
no: @type %title ble opprettet.

en: @type %title has been updated.
no: @type %title ble oppdatert.

en: The post could not be saved.
no: Kunne ikke lagre innlegget.

en: Following
no: Følger

en: Followers
no: Følgere

en: @name is not following anyone.
no: @name følger ingen.
