Microblog (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Home
sk: Domov

en: content
sk: obsah

en: Replies
sk: Odpovedí

en: view
sk: zobraziť

en: RSS - blogs
sk: RSS - blogy

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...

en: @type: updated %title.
sk: @type: aktualizované %title.

en: @type: added %title.
sk: @type: pridané %title.

en: @type %title has been created.
sk: @type %title bol vytvorený.

en: @type %title has been updated.
sk: @type %title bol aktualizovaný.

en: The post could not be saved.
sk: Príspevok nemôže byť uložený.
