Microblog (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: content
be: змест

en: Replies
be: Адказы

en: view
be: глядзець

en: RSS - blogs
be: RSS - блогі

en: Please wait...
be: Калі ласка, пачакайце...

en: @type: updated %title.
be: @type: абноўлены %title.

en: @type: added %title.
be: @type: дададзены %title.

en: @type %title has been created.
be: @type %title быў створаны.

en: @type %title has been updated.
be: @type %title быў абноўлены.

en: The post could not be saved.
be: Пост не можа быць захаваны.
