Microblog (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: content
bg: съдържание

en: Replies
bg: Отговори

en: view
bg: преглед

en: RSS - blogs
bg: RSS - блогове

en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...

en: @type: updated %title.
bg: @type: обновен %title.

en: @type: added %title.
bg: @type: добавен %title.

en: @type %title has been created.
bg: @type %title е създаден/a.

en: @type %title has been updated.
bg: @type %title е актуализиран/a.

en: The post could not be saved.
bg: Публикацията не може да бъде записана.
