Microblog (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Home
cs: Domů

en: content
cs: obsah

en: Replies
cs: Odpovědí

en: view
cs: zobrazit

en: RSS - blogs
cs: RSS - blogy

en: Please wait...
cs: Prosím čekejte...

en: @type: updated %title.
cs: @type: aktualizováno %title.

en: @type: added %title.
cs: @type: přidáno %title.

en: @type %title has been created.
cs: @type %title byl vytvořen.

en: @type %title has been updated.
cs: Aktualizován příspěvek %title (@type).

en: The post could not be saved.
cs: Příspěvek nelze uložit.
