Microblog (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Home
da: Hjem

en: content
da: indhold

en: Replies
da: Svar

en: view
da: vis

en: Please wait...
da: Vent venligst…

en: Timeline
da: Tidslinje

en: @type: updated %title.
da: @type: %title opdateret.

en: @type: added %title.
da: @type: %title tilføjet.

en: @type %title has been created.
da: @type %title oprettet.

en: @type %title has been updated.
da: @type %title opdateret.

en: The post could not be saved.
da: Indlægget kunne ikke gemmes.

en: Following
da: Følger
