Microblog (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Replies
dz: ལན་གསལ་ཚུ།

en: view
dz: སྟོན།

en: RSS - blogs
dz: ཨར་ཨེསི་ཨེསི་- ཝེབ་དྲན་དེབ་ཚུ།

en: RSS - !title
dz: ཨར་ཨེསི་ཨེསི་ - !title

en: @type: updated %title.
dz: @type: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ་ %title

en: @type: added %title.
dz: @type:  %title ཁ་སྐོང་རྐྱབས་ཡོདཔ།
