Microblog (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: content
el: ύλη

en: Replies
el: Απαντήσεις

en: view
el: προβολή

en: RSS - blogs
el: RSS - Ιστολόγια

en: Please wait...
el: Παρακαλώ περιμένετε...

en: @type: updated %title.
el: @type: ενημερώθηκε %title.

en: @type: added %title.
el: @type: προστέθηκε το %title.

en: @type %title has been created.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title δημιουργήθηκε.

en: @type %title has been updated.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title ενημερώθηκε.

en: The post could not be saved.
el: Δεν ήταν δυνατή η αποθήκευση της δημοσίευσης.
