Microblog (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Home
fa: خانه

en: content
fa: محتوا

en: Replies
fa: پاسخ‌ها

en: view
fa: مشاهده

en: RSS - blogs
fa: RSS - وبلاگ

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: @type: updated %title.
fa: @type: %title به‌روز شد.

en: @type: added %title.
fa: @type: %title اضافه شد.

en: @type %title has been created.
fa: @type %title ایجاد شد.

en: @type %title has been updated.
fa: @type %title به‌روز شد.

en: The post could not be saved.
fa: محتوای ارسال شده نمی‌تواند ذخیره شود.

en: Following
fa: دنبال شده
