Microblog (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: content
fi: sisältö

en: Replies
fi: Vastaukset

en: view
fi: näkymä

en: RSS - blogs
fi: RSS - blogit

en: Please wait...
fi: Odota hetki...

en: @type: updated %title.
fi: @type: päivitettiin %title.

en: @type: added %title.
fi: @type: lisättiin %title.

en: @type %title has been created.
fi: @type %title on lisätty.

en: @type %title has been updated.
fi: @type %title on päivitetty.

en: The post could not be saved.
fi: Kirjoitusta ei voitu tallentaa.
