Microblog (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: content
he: תוכן

en: Replies
he: תגובות

en: view
he: צפיה

en: RSS - blogs
he: יומנים - RSS

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: @type: updated %title.
he: @type: %title עודכן.

en: @type: added %title.
he: @type: נוסף '%title'.

en: @type %title has been created.
he: @type %title נוצר.

en: @type %title has been updated.
he: עודכן ה@type %title.

en: The post could not be saved.
he: לא ניתן לשמור את הפרסום.
