Microblog (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Home
hr: Početna

en: content
hr: sadržaj

en: Replies
hr: Odgovora

en: view
hr: prikaz

en: RSS - blogs
hr: RSS - blogovi

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...

en: @type: updated %title.
hr: @type: osvježen %title.

en: @type: added %title.
hr: @type: %title je dodan.

en: @type %title has been created.
hr: @type %title je stvoren.

en: @type %title has been updated.
hr: @type %title je osvježen.

en: The post could not be saved.
hr: Unos ne može biti spremljen.
