Microblog (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: content
kk: контент

en: Replies
kk: Жауаптар

en: view
kk: карау

en: RSS - blogs
kk: блогтардын RSS

en: Please wait...
kk: Күте тұрыңыз...0

en: @type: updated %title.
kk: @type: %title жаңартылды.

en: @type: added %title.
kk: @type: %title қосылды.

en: @type %title has been created.
kk: @type %title құрылды.

en: @type %title has been updated.
kk: %title @type жаңартылды.

en: The post could not be saved.
kk: Жазба сақталмады.
