Microblog (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Replies
ku: وەڵامەکان

en: view
ku: پیشاندان

en: RSS - blogs
ku: RSS - بڵاگەکان

en: Please wait...
ku: تکایە چاوەرێ بە...

en: @type: updated %title.
ku: @type نوێکرایه‌وه‌%title.

en: @type: added %title.
ku: @type: زیادکرا%title.

en: @type %title has been created.
ku: @type %title .دروست کرا

en: @type %title has been updated.
ku: @type %title نوێکرایه‌وه‌.

en: The post could not be saved.
ku: بابه‌ت پاشه‌که‌وت نه‌کرا.
