Microblog (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: content
mr: मजकूर

en: Replies
mr: प्रतिसाद

en: view
mr: दाखवा

en: @type %title has been updated.
mr: @type %title संग्रहीत केले
