Microblog (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: content
nl: inhoud

en: Replies
nl: Antwoorden

en: view
nl: weergeven

en: RSS - blogs
nl: RSS-blogs

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: Timeline
nl: Tijdlijn

en: @type: updated %title.
nl: @type: %title bijgewerkt.

en: @type: added %title.
nl: @type: %title toegevoegd.

en: @type %title has been created.
nl: @type %title is aangemaakt.

en: @type %title has been updated.
nl: @type %title is bijgewerkt.

en: The post could not be saved.
nl: De inzending kon niet opgeslagen worden.

en: Following
nl: Volgend

en: Followers
nl: Volgers

en: Public Timeline
nl: Publieke 'Timeline'
