Microblog (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: content
nn: innhald

en: Replies
nn: Svar

en: view
nn: vis

en: RSS - blogs
nn: RSS - bloggar

en: @type %title has been created.
nn: @type %title har vorte oppretta.

en: @type %title has been updated.
nn: @type %title er oppdatert.
