Microblog (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Home
sl: Domov

en: content
sl: vsebine

en: Replies
sl: Odgovorov

en: view
sl: pogled

en: RSS - blogs
sl: RSS - blogi

en: Please wait...
sl: Prosimo počakajte...

en: @type: updated %title.
sl: @type: posodobljen %title.

en: @type: added %title.
sl: @type: dodan %title.

en: @type %title has been created.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila ustvarjena.

en: @type %title has been updated.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila posodobljena.
